Prowadzisz aktywny tryb życia? Chciałabyś poprawić swoją urodę? Zastanawiasz się nad makijażem permanentnym? Zobacz dla kogo taki zabieg jest polecany.

Dla kogo makijaż permanentny – Katowice są pełne aktywnych osób!

Jeśli mieszkasz w dużym mieście, jest spora szansa, że stale jesteś pod presją czasu. Osoby, które prowadzą aktywny, wielkomiejski tryb życia, często szukają sposobów na ułatwienie sobie życia i przyśpieszenia pewnych procesów. Jednym z takich rozwiązań jest makijaż permanentny. Katowice i inne duże miasta mogą być wymagające, jeśli chodzi o czas. Makijaż permanentny pozwala go zaoszczędzić – nie trzeba co rano wstawać wcześniej aby nałożyć makijaż przed wyjściem do pracy, ani zmywać go po przyjściu do domu wieczorem. Jeden zabieg makijażu permanentnego przez około rok pozwala cieszyć się ładnym, naturalnym wyglądem. Poranny makijaż zajmuje teraz tylko tyle co wytuszowanie rzęs.

Drugą grupą osób, które mogą być zainteresowane makijażem permanentnym są osoby aktywne. Dla tych, którzy lubią czas wolny spędzać na siłowni, na bieżni lub w basenie, makijaż permanentny jest doskonałym pomysłem. W odróżnieniu od makijażu tradycyjnego, nie warzy się, nie niszczy pod wpływem potu i warunków atmosferycznych. Mikropigmenty mogą blednąć pod wpływem światła UV, dlatego należy je zabezpieczać kremem z filtrem. Jednak pomimo to, jest znacznie trwalszy niż makijaż tradycyjny, który utrzymuje się do kilku godzin bez poprawek.

Zanik czerwieni wargowej i rzadkie włoski na brwiach to już nie problem

Makijaż permanentny to nie tylko sposób na gotowy codzienny makijaż. Dzięki mikropigmentacji można złagodzić ubytki pigmentów, na przykład na czerwieni wargowej po ciężkim przebiegu opryszczki czy naturalnej bladości ust. Jeśli borykasz się z naturalna rzadkością włosków na brwiach albo jest to wynikiem choroby, makijaż permanentny brwi pozwoli Ci się cieszyć wyrazistym łukiem brwiowym. Mikropigmentacja jest bardzo pomocna w przywróceniu naturalnej barwy.

Zabieg makijażu permanentnego może być wykonany bardzo delikatnie, korzystając z pigmentów o barwie bardzo przybliżonej do naturalnego odcienia skóry pacjenta. Dzięki temu nawet ci, którzy nie chcą mieć codziennie kolorowego makijażu, mogą cieszyć się ze skutków mikropigmentacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *